equalforce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форума вече има и официален vbox канал за Бг рап музика повече информация в секция ФОРУМ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кралят на попа

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
'G-sTranGe

'G-sTranGe


мнения : 164
Регнат на : 26.12.2009
Години : 29
Местожителство : Видин

Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Кралят на попа   Кралят на попа EmptyВто Фев 23, 2010 4:12 pm

СЕКЦИЯТА ДИСКУСИИ Е НАПРАВЕНА С ЦЕЛ ДА СЕ ОБСЪЖДАТ ТЕМИТЕ А НЕ ДА СЕ СПАМИ!!!

За никого не е тайна, че Майкъл Джексън (Michael Jackson) имаше много дългове. По информация на чуждестранните медии, дълговете му са били в размер на 400 милиона долара.
По последна информация, много е възможно причината да се крие в смъртоносна доза болкоуспокояващи, предписани от лекар.

Слухове за здравословното му състояние се появиха съвсем скоро, когато стана ясно, че предвиденият за 8 юли концерт (първи от общо 50 предвидени да се случат в зала O2 в Лондон) се отлага за 13 юли, а някои от по-късните дати бяха преместени за март 2010 година.

Тези размествания в графика доведоха до спекулации, че Майкъл има здравословни проблеми.
Буквално часове след официалното известяване за смъртта на Майкъл Джексън, много от колегите почетоха паметта му. Бритни Спиърс, Лайза Минели, Арета Франкил, Джъстин Тимбърлейк, Крис Корнъл, Кейти Пери, Лудакрис, бившата му съпруга Лиза Мари Пресли, Мадона и не на последно място Куинси Джоунс - всички те казаха много топли думи за него.

Посмъртно.

Хиляди фенове излязоха по улиците. Пред имението му, пред болницата, в която е бил закаран, на Алеята на Славата. Всички те, по свой собствен начин казаха послено “сбогом” на Краля на поп музиката.
Междувременно, организаторите на фестивала в Гласънбъри съобщиха, че ще променят програмата си в движение, заради тъжната вест.

Ако погледнем продажбите на албуми в двата от най-големи онлайн музикални магазини, няма как да не забележим огромния интерес към, до скоро, позабравени исторически албуми на Майкъл.

В класацията на Амазон за най-продаваните албуми, например, в момента първите 15 най-продавани такива са на Майкъл. Все пак, става дума за класация, която се коригира всеки час, а в момента тя изглежда така - часове, след новината за смъртта на Джако.

Голямото завръщане, което се очакваше да се случи след броени дни, беше огромен шанс той да ги покрие и да продължи напред.
Кралят на поп музиката Майкъл Джексън почина в Лос Анджелис. Новината за внезапната смърт на най-успешния изпълнител за всички времена предизвика шок сред многобройните му почитатели в цял свят.
Късно снощи Джако бе откаран по спешност в болница от медицински специалисти на пожарната команда. Медиците отишли до дома на певеца и го открили бездиханен. Извършена е кардио-белодробна реанимация на мястото, където той е бил намерен преди да бъде откаран в болницата “Медицински център на Калифорнийския университет на Лос Анджелис в 22,21 ч българско време.
Джексън е получил спиране на сърдечната дейност и медиците не са успели да го съживят въпреки едночасовите си усилия. Смъртта е констатирана в 00,26 минути българско време и е официално потвърдена от следователя по смъртни случаи от Лос Анджелис Фред Корал.
Причините, предизвикващи този проблем, са многобройни, затова точните обстоятелства около смъртта на звездата ще станат известни след аутопсията, насрочена за днес. 95 на сто от хората с такава диагноза умират, преди да са стигнали до болницата. СиЕнЕн излъчи кадри, показващи пренасянето на тялото с хеликоптер на шерифската служба до моргата, където ще бъдат извършени аутопсия и химически анализ. В дома му действа група на отдел “Убийства и грабежи” на полицейското управление на Лос Анджелис.
Пред болницата, в която се намира семейството на певеца и неговият адвокат, се събра многобройна тълпа от почитатели на творчеството на певеца. Разпространени бяха и първите снимки, показващи колата на местната пожарна да напуска имението на Краля на попа, и заснети от туристи кадри, които показват изнасянето на носилката с тялото му при пристигането в болницата.
Близо три часа след съобщението за смъртта, СиЕнЕн не излъчи друга новина. Реакциите от света на шоубизнеса и от всички други сфери на обществения живот бяха незабавни.
Семейният адвокат на Джако Брайън Оксман заяви, че той е вземал много лекарства, които са му били предписани и сравни случая му със съдбата на Ан-Никол Смит.

БГНЕС припомня някои ключови факти за живота на Джако.

Роден е на 29 август 1958 в Гари, Индиана, като седмото от девет деца. Петте сина - Джеки, Тито, Джермейн, Марлон и Майкъл - за първи път изнасят представление заедно на шоу за млади таланти, когато Майкъл е на шест. Тръгват си с първа награда. Групата става известна като “Петорката на Джексън”, а след подписването на договор с Motown Records в края на 60-те години се преименува на The Jackson 5. Майкъл Джексън записва първия си соло албум през 1972.

Джексън издава Thriller през 1982, което става смазващ хит, изпратил седем сингъла в челната десетка. Албумът продава 21 милиона копия в САЩ и поне 27 милиона по света.

През следващата година Джако показва типичния си танц “лунна походка”, докато изпълнява Billie Jean пред NBC. Продадените приживе негови албуми са около 750 милиона, които, прибавени към 13-те наградите му Grammy го правят един от най-успешните шоумени на всички времена.

През 1993 Джексън е обвинен в сексуално посегателство срещу 13-годишно момче и полицията претърсва ранчото му Neverland в Калифорния. През същата година Джексън обяви, че се е пристрастил към болкоуспокоителни и рязко отказа световно турне за промоция на албума си Dangerous. През 1994 Джако постига извънсъдебно споразумение със семейството на момчето, на което е обвинен, че е посегнал. По-късно беше съобщено, че сумата е възлизала на 23 милиона долара.

През 1994 Джексън се омъжи за единственото дете на Елвис Пресли - Лиза Мари Пресли. Бракът завърши с развод през 1996. Същата година Джексън се омъжи за Деби Роуи, от която имаше две деца, преди да се разделят през 1999. Двамата никога не са живели заедно.

Джаксън имаше три деца - Принс Майкъл I Джексън, Парис Майкъл Катрин и Принс Бланкет Майкъл II, известен с кратката си публична поява, когато баща му го държа над парапета на хотелски балкон, с което предизвика множество критики.

Документален филм “Живот с Майкъл Джексън” беше излъчен през 2003, съобщавайки, че Джексън все още спи с млади момчета и е имал третото си дете от майка-заместничка. Джексън излъчи собственото си опровержение.

През 2005 Джексън беше съден за посегателство над 13-годишно момче, извършено през 2003, както и за заговор да пристрасти момчето. Той можеше да получи до 20 години в затвора, ако беше осъден. Четиримесечният процес приключи през юни 2005, като той беше оправдан по всички обвинения. Джексън прекарваше времето си в Бахрейн, Ирландия и Франция след края на делото.

След няколко фалшиви завръщания на сцената Джексън и AEG Live обявиха, че той ще изпълни 50 концерта на лондонската O2 Арена. Концертите трябваше да започнат на 13 юли.

Джаксън репетираше в Лос Анджелис за концертите в Лондон, билетите за които се разпродадоха часове, след като бяха обявени за продажби през март. Феновете, които бяха се регистрирали за билетната лотария на сайта на звездата Beat It, преди около две седмици получиха нов шанс да видят певеца, след като бяха пуснати допълнителни билети.

Майкъл Джексън, чиято шеметна кариера започна като дете-звезда в групата “Джексън 5″ преди повече от 40 години, живя във виртуално отшелничество след оправдаването му по обвинения в сексуална злоупотреба с деца през 2005. Имаше притеснения за здравето му през последните години, но промоутърите на лондонското му шоу от AEG Live заявиха през март, че Джексън е преминал успешно 4,5 часов преглед на физическото му състояние, проведен от независими лекари.

Дискографията на Майкъл Джексън включва девет солови албума между 1972 и 2001, сред които Thriller от 1982 - обявен за най-добрия албум на всички времена. Техният брой нараства до десет, ако се добави двойният албум HIStory: Past, Present, Future (1995).

Компанията Motown, която продуцира братята Джексън от 1968, стартира паралелно неговата солова кариера през 1972 с албума Got to Be There, продължила с компанията Epic от 1976. Първият му албум като пълнолетен излиза през 1979 под заглавие Off The Wall с продуцент Куинси Джоунс. Последният му албум Invincible е от 2001.

Thriller (1982) остава в класациите повече от две години и заема в продължение на 37 последователни седмици първото място.
А ЕТО И ПЕСЕНТА КОЯТО The Game, Chris Brown и Boyz 2 Men направиха в памет на Кралят на попа - МАЙКЪЛ ДЖАКСЪН!



ПРЕВОД! The Game feat. Chris Brown & Boyz 2 Men - Better On The Other Side (ВИСОКО КАЧЕСТВО)
ПРЕВОДА НА ПЕСЕНТА:

Помня първият път, когато те видях да правиш лилнната стъпка

Вярвах, че мога да постигна сичко.

Ти накара светът да танцува.

Ти съживи музиката...

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя. Защо?

Защо трябваше да си отидеш,
Отидеш.

Знам. че е но-добре от другата страна.

Най-добрия!

Бил си избран от самото начало.

Никога няма да те напусна.(Казах ти.)

Никога няма да те забравим.(Това идва от сърцето.)

КРАЛЯ!

Липсваш ни.

Кои е Майкъл Джексън?

Вашият Майкъл Джексън.

Аз съм Майкъл Джексън.

Ние всички сме Майкъл Джексън.

Това, за което ви моля е, всички да сведат глава
за една легенда! Недейте дишайте и за секунда.

Сега издишайте, хванете ръката на някой, за които ви е грижа.

За да мойете да чуете моето съобщение, изповедта ми.

Някой да каже на Ъшер, виждал съм "Лунната Стъпка".

Предполагам младият трилър го е докоснал, както досна мен.

Както докосна и теб.

Така че, носете в себе си неговият завет, нещо което трябва да направя.

Вярвам ви,запалени свещи,действотелността е пред очите ви.

Аз и мойте братя слъшаме Джексън 5 във всекидневнатта.

Първово нещо, което направих, когато чух беше да звънна на Пъф.

Защото той е Майк се опитаха да спрат каранизата между наь.

Кои бяхме ние? Аз и Фифти, караницата я няма, той и Майкъл Джексън ни отведоха до ръба!

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя. Защо?

Защо трябваше да си отидеш?

Знам. че е но-добре от другата страна

Бил си избран от самото начало.

Никога няма да те напусна.

Това идва от сърцето.

Както наливам това питие, свещите започват да трептят.

Когато слгам на лист, тези които обичам, Майкъл Джексън присъстваше там.

Не тези, които просто разиграва топката, а този с холивудската звезда.

И тъй като и аз съм холивудската звезда, ще ви разкажа своята история.

Никога не съм бил близък със семейството си и никога не бях виждал Бери Горди да преминава през Интерскоъп.

Точно като мен, и при тях Майк бе все наоколо.

Без значение какво казвате, аз го обичам и той все още е като наркотик.

Нека ви вирна през 85-та, когато аз бях у дома, танцувах пред майка си Трилър, облечен в яке с безброй закопчани ципове.

А сега 90-те, когато съм напът да се върна с Астон-а си, слушаийки Outcast, съжалявам госпожо Джексън.

Има ли нещо, което мога да направя, за да подобря нещата? Синът ви бе нашият крал!

Пива това писмо до всички Джексън деца, ние всички сме Джексън деца, време е да ни пуснете да преминем.

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя. Защо?

Защо трябваше да си отидеш?

Знам. че е но-добре от другата страна

Бил си избран от самото начало.

Никога няма да те напусна.

Това идва от сърцето.

Могат да казват, каквото искат за теб.

Ще запомним чудесата, които ни показа.

Чрез музиката си, чрез танците си.

Те ми повлияха.

Ти си този, който накара всички да разберем,

Че ние сме светът!

Ти си този, който ни показа, че можем да ходим по лъната.

Даде ни такта.

Даде ни ритъма.

Даде ни душата си.

Завешаното от теб остава.

Не можем да спрем сега.

Няма да спрем сега.

МАЙК ДЖАКСАН.

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя. Защо?

Защо трябваше да си отидеш?

Знам. че е но-добре от другата страна

Бил си избран от самото начало.

Никога няма да те напусна.

Това идва от сърцето.

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя защо, защо, защо?

Защо остави този мъж да умре?

Това е песен, която кара ангелите да плачат.

Поглеждам в небето и се чудя защо, защо, защо?

Защо остави този мъж да умре


СВЕТЪТ ЩЕ БЪДЕ ПО РАЗЛИЧЕН БЕЗ MJ. ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА МУ!!
Върнете се в началото Go down
http://www.equalforce.bulgarianforum.net
Jumbi

Jumbi


мнения : 46
Регнат на : 08.01.2010
Години : 27
Местожителство : Видин

Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на попа   Кралят на попа EmptyВто Фев 23, 2010 4:18 pm

Всички вярваха в него и го обичаха, дори аз ще разкрия, че го обичах. Без него света просто вече няма да е толкова добър, както някога. R.I.P Джако. Всички те обичаме.
Най-гадното е, че сега на скоро разбрах, че е бил добре. А някакъв е викнал лекара, дал е лекарство на Майкъл и той се е отровил. Ако е така направо нямам думи, щото е убил най-големия!
Върнете се в началото Go down
http://www.equalforce.bulgarianforum.net
grem95

grem95


мнения : 48
Регнат на : 02.01.2010
Години : 29
Местожителство : Видин

Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на попа   Кралят на попа EmptyПет Фев 26, 2010 3:24 pm

Да и аз така разбрах. Кви са тия ора как могат да погубат такъв човек. Тва според мене е най- гадната постъпка на човек.
Върнете се в началото Go down
eddy.rapa

eddy.rapa


мнения : 31
Регнат на : 02.03.2010
Години : 30
Местожителство : Видин

Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на попа   Кралят на попа EmptyПет Мар 05, 2010 10:11 am

Не знам , не съм се заинтересовал по тая тема за Джако , никога не съм го слушал и не съм му бил фен , но се пак знам че е допринесъл достатачно много за Поп музиката и за тфа получава и моят респект , се пак музиката е нещо което може да променй настроенйето на човек , и в същото време е нещо с което се занимавам и знам че не е лесно да излезеш на Сцената !!

Почивай в мир Майкъл Джексън :peace:
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/eddy.rapa
Capital_sSt3p

Capital_sSt3p


мнения : 19
Регнат на : 05.01.2010
Години : 29
Местожителство : V'iin

Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на попа   Кралят на попа EmptyПон Авг 16, 2010 4:46 pm

Не съм го харесвал никога, и не го харесвам! Странното е че преди да почине всички викаха "Педофил,грозен,мразя го!" а след смърта му всички изведнъж го заобичаха! Това доказва че света е пълен с позиори!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралят на попа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на попа   Кралят на попа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кралят на попа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
equalforce :: Дискусии-
Идете на: